06 Nisan 2013 #1728084

Finansbank Kart Aidatı Aldı!

2009 yılında Finansbank a ait cardfinans kredi kartı aldım.2009 yılından itibaren benden yıllık kart aidatı kesilmiştir.Kart aidatlarının kesilmesinin yasal olmadığı yönünde yerel mahkemelerin ve yargıtay Ceza dairelerinin vermiş olduğu kararlar bulunmaktadır.Bu kararlar kapsamında 2009 yılından itibaren 40****81 seri numaralı kartımdan kesilen yıllık kart aidatlarının iade edilmesini istiyorum.

İbrahim 47 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 28/03/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön