12 Ağustos 2014

Finansbank Kart Aidatı!

Yıllardır Finansbank kredi kartı kullanmama, defalarca masraflı kredi çekmeme ve bu sebeple bir sürü ekstra para ödediğim Finansbank daha önce kart aidatımı iptal etmesine rağmen şimdi banka kurallarını gerekçe göstererek iptalini sağlayamıyor. Bu nasıl bir çelişkidir? Her alışverişten krediden aldığı faizler yeterli değil midir? Kart aidatı iptali "adamına göre" mi yapılmaktadır?

Müşteri temsilcisinin iyi anına mı denk gelmelidir? Son 1 ayda Finansbank hesap kartımdan sonra sanırım kredi kartımı da kapatacağım. Sırf kartı kapatmak için başka bankadan kredi kullanacağım. Büyüksün Finansbank çok hızlı müşteri kaybediyorsun.

Hakkı 310 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön