02 Nisan 2013 #1720880

Finansbank Kart Aidatı!

Bankanız tarafından kredi kartı aidat bedeli altında 45 tl temmuz 2012 ekstresinde kesilmiştir 5464 sayılı kanunun ilgili başlığı altında almış olduğunuz bu ücret haksızdır çünkü hiçbir hizmet karşılığı yoktur. Ayrıca 5646 sayılı yasanın 44. maddesinde yapılan atfa binaen, uyuşmazlıkların Tüketici Hakem Heyetinde/Mahkemesi' nde çözümleneceği hüküm altına alınmıştır, denilmektedir.


Konu ile emsal karar Kocaeli Tüketici Mahkemesinin 04 ekim 2006 tarih ve 2006/368 nolu kararıdır. Bu karardaki ücretin iade edilmesi hükmü emsal teşkil etmektedir.Bu sebeple bahsi geçen 45 TL' yi ivedilikle kredi kartı hesabıma yatırmanızı istiyorum aksi durumda konuyu yargıya taşıyacağımı bildirmek isterim.

Onur 65 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön