29 Nisan 2013 #1768281

Finansbank Kart Aidatı!

Kart aidatı adı altında alınan ücretin yasal olmadığı böyle bir ücretin talep edilemeyeceği gibi haberleri her yerde okuyorum tüketici haklarına başvuruda bulunarak iptal ve ödenmiş olanların iadesi sağlanıyormuş böyle bir şey olmasına rağmen neden hala bankalar ısrarla bu ücretleri alıyor anlam veremiyorum bu konu ile ilgili neden yasal düzenleme yapılmıyor onu hiç anlamıyorum. Buradan finansbank dahil olmak üzere bu ücreti alan bütün bankaları şikayet ediyorum tüketici haklarıyla falan uğraştırmadan aidatımı iptal etsinler aldıklarını da geri versinler.

Muammer 37 Okunma

Cevaplar

  • Muammer02 Mayıs 2013

    finasbank sorunuma çözüm üretti saolsun ama sadece 1 seferlik bu dönemin kart aidat ücretini iade etti geçmiş dönem ödemelerimi iade etmedi. neden insanları yasal işlemlerle uğraştırıyorlar anlamıyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön