05 Eylül 2013 #1994495

Finansbank Kapattığım Karta Aidat Kesmiş!

Yaklaşık 1 yıl önce şahsıma ait olan GO kartımı kart aidatı sebebiyle kapatma talebinde bulunmuştum, banka 1 hafta içinde tekrar aradı, ve Fix kart adında herhangi bir ücreti ve aidatı olmayan bir kart önerdi, ben de bir ücreti olmadığı için kabul ettim.


Öncesinde kart aidatını da ödeyip telefonda da GO kartımı kullanıma kapattım. (kartınızın kapatılmasını onaylıyor musunuz sorusunu onayladım, ve kartınız kullanıma kapanmıştır ifadesini duydum)


Şimdi fark ettim ki 1 yıl önce kapattığım kartıma 2 ay önce kart aidatı kesilmiş Finansbank tarafından.

Sezer 40 Okunma

Cevaplar

  • Sezer08 Eylül 2013

    Burdan şikayet yazmasaydım kendilerine ulaşmak mümkün değil, bunun bir hata olduğunu da düşünmüyorum, firmaya direkt ulaşsak bir sonuç alabileceğimizi de düşünmüyorum, iyi ki böyle bir site mevcut teşekkürler...

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön