18 Şubat 2013

Finansbank Kapatmak İstediğim Kartıma Kart Ücreti ve Parapuan Borcu Çıkartıldı!

15.02.2013 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak yaklaşık 4-5 yıldır kullandığım CardFinans University kredi kartımı kapatmak istediğimi bildirdim. Son 2 aydır kartla hiçbir işlem yapmadım. Aralık ayında borçlarımı kapattım. Ocak ayında kartıma bu yıl için 25 TL aidat ücreti kesildi. Geçen sene 15 TL kesilmişti. Hiçbir imzam ve onayım olmadığı halde bu ücret kesimi gerçekleştirilmiştir. Ayrıca yetkili kişi bana 13.90 TL parapuan borcunuz gözükmektedir, kapatırsam bunu da ödemeniz gereklidir dedi. Kaynağını tespit edemeyip başka birime sorgu yazdı.

Sonuçta kartımı kapatamadım. Kapatmak istediğim karta yoktan borç çıkarılıyor. Yetkili kurumlara şikayet edeceğimi de bildiririm.

Selçuk 49 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk20 Nisan 2013

    8 Mart 2013 tarihinde kartımın iptal edildiğine dair bilgilendirme SMS'i geldikten sonra 16 Mart 2013 tarihinde telefonuma kredi kartımın 0.17 TL dönem borcu olduğuna dair bir SMS gelmiştir. Üzerinde durmayıp soruşturmadım. Umarım daha sonra karşıma birşey çıkartılmaz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön