09 Eylül 2013 #2001493

Finansbank Kapatıldı Denen Kartla İşlem Yapılmasına Hala İzin Veriyor!

Yaklaşık 4 ay önce sağlık sigortası şirketi tarafından mağdur edildim. Bankaya yaptığım başvuru sonucunda kredi kartım kullanıma kapatılarak, yeni kart gönderildi ayrıca kartım uzaktan harcamalara kapatıldı. Harcama itiraz formunun değerlendirmesi sonucunda banka geri ödeme yaparak mağduriyetimi giderdi. Buraya kadar herşey normal...


Ancak aynı şirket, eski bilgilerim kullanarak çekim yapıyor, ekstremde bu tutarların karşısında eski kart yazıyor. Yaptığım itirazlara rağmen kapatıldı denilen kartla işlem yapılmasına Finansbank hala izin veriyor. 4 aydır uğraşmama ve gerekli yerlere yaptığım itiraz ve suç duyurularına rağmen banka hala bu durumu düzelt(e)miyor.

Mualla 70 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön