29 Mart 2013 #1714617

Finansbank Kapatılan Krediye Ait Sigorta İade Talep Ediyorum!

Uzun zamandır Finansbank müşterisiyim,
Cep telefonuma iletilen 10. 000 tl kampanyalı kredi yerine müşteri temsilciniz, 1,99 oran ile yüksek masraflı kredi kullandırmayı, müşküliyetimden faydalanarak beni ikna etti. Söz konusu krediyi erken kapattım. Maddi veya manevi bir tazminat arayışı içinde değilim.


Sadece Banka yetkililerinin, şubedeki temsilcilerine en yüksek masraflı değil, uygun olan krediye yönlendirmede biraz daha tavsiye, teşvik etmeleri gerektiğini hatırlatmalarını rica ediyorum.


Burada bankayı genel anlamda zan altında yada yanlış intiba dan tenzih ederim. Halen çalışmakta olduğumu ve memnuniyetimi ifade etmek istiyorum.

Süleyman 258 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön