26 Şubat 2014

Finansbank Kapatılan Kredi Kartı ve Alınan Faizler

19.02.2013 tarihinde kredi kartı kapatılması halinde 1 sene geçmesi rağmen banka dönüş yapmamıştır. Yatırdığım kredi kartı hem faiz bir de gecikme faizi alınmıştır. Tutarları ise 20,27 fazla ödeme + 7,12 faiz ve gecikme parası almışlar. Şimdi soruyorum. Bir banka müşteri borcu ödemeleri zaman hemen ararlar, ondan ne zaman ödeme yapacaksınız, hep yaparlar. Bizim 20,27 için bankayı hep arayalım, ne zaman yapacaksınız diye sorduğumuz zaman hiç oluyor.


Diyelim parayı hesaba yatırdınız. Hesap şimdi işlem görmeyen hesaba hesap işletim ücreti alacaklar. Hesap 0 oldu. Peki acaba 20,27 ne zaman ödeme yapacakları merak ediyorum. Ekstremi gönderebilirim.

Metin 80 Okunma

Cevaplar

  • Metin01 Mart 2014

    Yazdıktan sonra ne banka beni aradı nede hesapta bir hareketlik var. işlerine gelen işlemler yaparlar. bende bunu icra davası davası açacağım bakalım faizi ile ne kadarı kaç gün içerisinde öderler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön