05 Nisan 2013 #1725901

Finansbank Kapalı Hesabımı Aktifleştirmiş!

Ben 2012 yılında maaş hesabımın 400 TL lik kredi hesabından ekstre ücreti kesildiği için kredili kısmını kapatıp sadece mevduat hesabını kullanmayı tercih etmiştim ve sonra hesabı kapattılar. Buraya kadar sorun yok fakat bundan iki ay önce kredili hesabımı banka kendi kafasına göre aktif etmiş ve kendi kafasına göre ekstre kesim ücreti kesmiş ve hesabım terse düşmüş.


Bunu bankadaki müşteri hizmetlerine bildirdim ve aldığım cevap ise beyefendi böyle bir görüşme yapmamışsınız diyor bana. Geriye dönük konuşmaları inceleyim dedim ve bana prosedürlerden bahsediyor. Tüm görüşmeleri görüntüleyemezsiniz sadece tarih verirseniz görüşmelerinizi dinletebiliriz diyor.

Ahmet 35 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön