29 Ağustos 2013 #1983917

Finansbank Kampanyasından Puanım Yüklenmedi!

Finansbank Ramazan kampanyası dahilinde 4 işlemden 2 tanesi Metro Süpermarketten olduğu halde gıda alışverişi değilmiş. Cardfinans.com.tr üye markalar sayfasında gıda sektörü yok ve eş anlamlısı süpermarket sektörü.


Metro Market sorgulama yapınca süpermarketlerde çıkıyor ancak banka gıda olduğunu kabul etmiyor. Ben sizin pos cihazların kayıt kodlarını bilmek zorunda değilim, üstelik bilmek istesem de mümkün değil. Müşterinizi hem yanıltıyor hemde haklı çıkmaya çalıştıkça mantık dışı konuşuyorsunuz. Cardfinans.com.tr'ye ya detaylı bilgi koyun yada verilen bilginin gereğini yapın. Bu haksızlık, tam olarak 75 TL paramı aldınız. Aldıklarınızı iade etmenizi istiyorum.

Nadir 57 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön