12 Nisan 2013 #1738709

Finansbank Kampanya Şikayeti!

Babama ait olan kredi kartımızdan bizim bilgimiz dışında her ay "Kampanya giriş ücreti 7.61 TL" ayrıca "Kampanya giriş ücreti BSMV 0.39 TL" kesilmektedir. Bizim herhangi bir kampanya talebimiz olmamakla beraber bu zamana ödediğimiz tutarların iadesini talep ediyoruz.

Derya 35 Okunma

Cevaplar

 • Derya20 Haziran 2013

  Finansbank şikayetimiz üzerine 53 Tl'lik kart ücretini iade etmiş olup geçen ay 38 TL bir ücret kesintisi yansıttı. Çağrı merkezini arayıp bunun sebebini sorduğumda ise kampanya iptali sebebi olduğunu söylediler. Böyle bir kampanyadan haberimiz ve onayımız olmadığını bize gerekli çağrının dinletilmesi ricasında bulundum. Kart babamın üzerine olsa da kullanıcısı benim ancak bu durumu çok iyi fırsata çevirip babama arayıp sorunu çözdüklerini iletmişler. Şu an elimde yeni ekstrem olmasına rağmen 38 TL ücret hala iade edilmemiştir. Konuyla ilgili yasal işlemlere başlayacağımı bildirmek istiyorum.

 • Derya16 Nisan 2013

  Konuyla ilgili babama telefon gelmiş ve 53 TL'lik kart ücretinden bahsedilmiş. Benim şikayetim tam olarak anlaşılmadığı için tekrar iletişime geçilmesini ve sonuçlandırılmasını talep ederim.

 • Derya14 Nisan 2013

  Değerli Finansbank Çalışanları; Şikayetlerimizi çözmediğiniz için bizler şikayetvar'dan yardım istiyoruz. Size şikayetimi iletip bir çözüm almayınca zaten buraya yazağıma göre neden tekrar tekrar aynı işlemi yapayım. Bizim vaktimiz de sizler gibi değerli... En kısa zamanda geri dönüş rica ediyorum.

 • QNB Finansbank Temsilcisi12 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön