19 Eylül 2013 #2021204

Finansbank Kampanya Hakkında Yeterli Bilgilendirme Yapılmadı!

Ramazan kampanyasında dolayı kredi kartından yaptığım harcamalar içinden bir tanesinin market harcaması olmadığını söylediler. O harcamamın toptancı bir market olarak görüldüğü ve bu yüzden bizim taahhüt ettiğimiz rakama ulaşamadığınız için kartınıza para puan eklenmeyecektir ifadesi kullanıldı.


Ben de bu bilgilendirme ne telefon mesajıyla ne de İnternet sayfanızda olmadığını söyledim. Bana başka teklifler sunmaya başladılar. Teklifleriniz aynı miktarda da olsa kabul etmem, bana para puanımı yüklemezseniz kartımı iptal ettireceğim dedim ve iptal ettirdim. Sorunumu çözmediler ve hatalarını kabul etmediler..

Ahmet 64 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet14 Şubat 2014

  Bugünün tarihini yazmama gerek yok.görüyorum ve görüyorsunuz.Yukarıda yazmıştım.sorunlara çözüm yok .sadece telefon açıldı ,konuşuldu var.

 • Ahmet24 Eylül 2013

  bana bu dakika itibariyle telefon açıldı ve bir takım şeyler söylendi.hatırladığım yazılı bir beyanımın bankalar birliğine olması yönündeydi.bunun benim için çözüm getirmeyeceğini ifade ettim.çünkü bir sürü zaman ve bunlar için masraf yapacağım.75 tl sizin olsun.canınız sağolsun

 • Ahmet23 Eylül 2013

  geri dönüş olacağından ümidim yok.belki de sırf ilgilendik diye buraya mesajlarını yazıyorlar...burası onlar için reklam kaynağı oluyor

 • Ahmet21 Eylül 2013

  burada tarihiyle verdiğiniz cevap aynen duruyor.bakalım kaç gün içinde problemimi çözeceksiniz?

 • QNB Finansbank Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön