25 Nisan 2013 #1762287

Finansbank Kafasına Göre Yapılandırma Yapıyor!

Çalıştığım iş yerim tarafından çıkarılan sözde maaş kartım meğer bir kredili mevduat hesabı kartı imiş ve istemesem de Finansbank'ın kartını almış oldum ancak daha sonra işten ayrılmam ve öğrenci olmam dolayısı ile kullandığım hesabın borcunu bir türlü ödeyemedim ve diğer bankalara göre aşırı uçuk faizler geliyordu. En son geçen ay artık borcumu temizleyip Finansbanktan kurtulmak istedim benimle görüşen müşteri hizmetleri yetkilisi borcumu 2 katına çıkarıp 48 ay taksit yaptı.


Ben olan borcu aylık 70 tl ödeyeceğimi düşünürken benimle görüşen yetkili işi oldu bittiye getirip işlemleri yapmıştı aynı gün ve sonraki günler defalarca aramama rağmen yapılandırmayı iptal etmediler.

Gülsün 33 Okunma

Cevaplar

  • Gülsün26 Temmuz 2013

    sorunum çözülmedi hala devam ediyor

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön