02 Mayıs 2013

Finansbank Kaba Personel!

Babam 30 nisan 2013 te emekli maaşını Finansbank İzmir Güzelyalı Şubesi'ne transfer etti. Bankacı, babama hesap açarken e-devlet şifresi alması gerektiğini söylüyor ve yeni alınan e-devlet şifresinin parolasını işlem esnasında değiştirip babama parolayı vermiyor.

Bir sonraki iş günü babam şubeye gidip parolanın neden kendisine söylenmediğini sorduğunda "arkadaşımız söylemeyi unutmuştur, yeni şifre alın ya da bu durumdan rahatsızsanız hesap işleminizi iptal edelim"diyorlar. Bu, Bireysel Bankacılık çalışanlarına verilen bir yetki mi ki böylesine konuşabilme hakkını kendinde buluyor?

Öykü 204 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön