10 Mayıs 2013 #1790729

Finansbank İzinsiz İşlem Yaptı!

6 ay önce kapattığım ay sonu hesabımı kapatmayıp kredi kartı hesabıma yansıtmışlar.Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede ay sonu kartımı ve hesabımı iptal etmek istediğimi söyledim kartım iptal edildi. Fakat benim bilgim dışında hesabı aktif halde kredi kartı hesabıma yönlendirmiş. Kredi kartımla yapılan bir işlem sonrası bugün sms aldım ay sonu hesabınızın asgari ödemesi 2,31 tl şu tarihte ödeyin.


Şimdi kartı olmayan hesap nosu değişik bir hesabın ödemesini yapmak için uğraşacağım. İçinde para bile bıraktım hesabımı kapatırken 3-5 lira için borç çıkarılmasın uğraşmayayım diye ama maalesef ne kadar önlem alırsanız alın, Finansbank ın müşterisini düşürdüğü sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kaldım.

Erkan 55 Okunma

Cevaplar

  • Erkan14 Mayıs 2013

    ŞİKAYETİMLE İLGİLİ ARANDIM. AYSONU HESABIMI KREDİ KARTIMA YANSITIRKEN İZİN ALMIYORLARMIŞ ANCAK BORCU ÖDERSEM AYSONUHESABIMI KAPATARAK YARDIMCI OLABİLİYORLARMIŞ.HESABIMDA BIRAKTIĞIM PARA GÖRÜNMÜYOR 37,25 TL İŞLEM BSMV MASRAF+HESAPÖZET+BSMV KESİNTİ+KKDF KESİNTİ+FAİZTAHAKKUK=45 TL ÖDEYİP KAPATMAK İÇİN DİLEKÇE YAZDIM.BU DURUMA DÜŞEN HERKESİN YAPMASI GEREKTİĞİ GİBİ EN KISA ZAMANDA KREDİ KARTIMIN BORCUNUDA ÖDEYİP KAPATACAĞIM SAYGILAR.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön