18 Eylül 2013

Finansbank İstemediğim Kredi Kartından Para Aldı!

Finansbank maaş hesabı açmak için çalıştığımız bölgeye geldiler. Kartın yanında kredi kartını istemediğimi özellikle vurguladığım. İstediğime dair hiçbir imzam olmadığı halde; benden 15 TL kart basım parası aldılar. Daha şifresini bile bilmediğim ve hiçbir şekilde kullanmadığım ve istemediğim kart için 15 TL para verdim.


Halkı saf yerine koyup zorla para almaya çalışmak suçtur. Üstelik istediğime dair hiçbir imzam yok ellerinde. Kesinlikle paramın iade edilmesini istiyorum. Hem paramı hem zamanımı hukuksuz bir şekilde alıyorlar. Kesinlikle şikayetçiyim.

Güneş 67 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön