30 Mart 2013

Finansbank İstemediğim Halde Kart Gönderdiler!

Bundan birkaç hafta önce öğrenci olduğunu kart için kotalarını doldurmak için sadece isim soyisim gibi bilgilerimi istediler kart istemediğimi belirtince ısrar edip öğrenciyiz lütfen zaten kartınız gelmez dediler bilgilerimi verdim ama kartın gelmeyeceğine garanti vermelerini söyledim zaten sadece kota için olduğunu öneminin olmadığını söylediler ve bugün kart elime geçti ve iptali için bankaya gitmem gerektiğini söylediler.


Başıma bir sürü iş çıkardılar şimdi böyle zoraki acitasyonla bilgi alınmasına ve daha sonra bu işin peşinde koştuğum için şikayetçiyim.

İlke 29 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön