18 Nisan 2014

Finansbank İsteğim Dışında Kredi Kartı Çıkarıyor

Finansbank kredi kartı istemediğim halde, çıkartıp iptal ettirmek için 1 gün uğraşıp daha sonra kapatmak için onay alacaklarını belirten aslında içeriği ikna etmeye çalışmak olan 4 telefon görüşmesi yaptım. Bu görüşmeler aralığında bir çok kez arandım fakat iş yoğunluğumdan açamadım.


Gayet net olduğum kredi kartı istemediğimi belirten görüşmelerin sonuncusu olduğunu umduğum telefondan sonra bir daha arandım. Daha önce de iş yerimde maaş kartımı 5 kez yollamışlardı. Her hafta bir kart geliyordu. Çalışanlar birbirinden haberdar değil ya da kullandıkları sistem iyi değil. Sırf bankadan dolayı iş değiştirmek geliyor içimden. Zorunlu olmasam kesinlikle Finansbank müşterisi olmam.

Ekin 186 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön