27 Mayıs 2013

Finansbank İsteğim Dışında Gönderilmiş Karta Yıllık Aidat!

Birkaç yıl önce tarafıma sebebini bilmediğim bir şekilde ulaşmış olan Finansbank kredi kartını bırakın kullanmayı zarfından çıkarmamış olmama rağmen bugün bankadan, şifre dahi almadığım kart için yıllık kart aidatı borcum olduğuna dair mail aldım.


Yaptığım telefon görüşmesinde müşteri temsilcisi R. Hanım, kart aktif edilmemiş olsa dahi 2013 yılı itibariyle alınan kararla sistemdeki tüm kart sahiplerine yıllık aidat tutarının yansıtıldığını belirtti. Tarafıma niye geldiğini bilmediğim zarfından bile çıkarmadığım kart için niye bu tutarı ödemek zorunda olduğumu sorduğumda ise kendisi "Bu durumda telefonla yada şubemize gelerek iptal işlemi yapmalıydınız" dedi. Bizce mümkün.

Serden 51 Okunma

Cevaplar

  • Serden29 Mayıs 2013

    Finansbanktan bugün tarafıma ulaşan mesaja göre ücret iade talebi değerlendirilmiş ve olumlu sonuçlandırılamamış. Bizce de Mümkün...!

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön