13 Mayıs 2013 #1793361

Finansbank İşletim Ücreti Ve Kart Kapatma Parası!

15/02/2013 tarihinde Karagümrük/ist şubesinden 100. 000 tl 120 ay vadeli konut kredisi çektim. şubedeki müşteri temsilcisi hesap işletim ücreti ödememem için benden 2 adet faturayı otomatik ödemeye vermemi istedi bende verdim. fakat buna rağmen benden 15 tl hiü kesildi.


Bunun iadesini istedim ama nedense bunun mümkün olmadığı söylediler. ayrıca kullanmak istemediğim kredi kartını kapatmak için müşteri hiz. aradığımda benden 20 tl kesmek istiyorlar. şubeden kart kapatamıyorlar. ben kullanmak istemediğim bu kartı nasıl kapatacağım. bankanın çok acil olarak bu mağduriyetimi düzeltmesini istiyorum.

Emin 69 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön