05 Nisan 2013 #1726808

Finansbank İşletim Ücreti Kesmeye Deva Ediyor!

Finansbank kampanya düzenlemiş fatura talimatı veren müşteriye 1000 tl faizsiz kredi veriyor telefon görüşmesi ile gerçekleşen işlemde müşteri hizmetleri talimat alıyor 3 fatura talimatını aldı parayı şube hesabınıza aktarıyorum dedi ben yanıt verdim o hesaba aktarmayın hesap ücreti kesiyorlar dedim .


Uyarmama rağmen açıkta olan başka hesaba aktarır ve 1000 tlden 75 tl hesap işletim ücreti keserler parayı hesaptan almadım itiraz ettim sonuç alamadım her zamanki gibi red yanıtı aldım 12 yıllık banka müşterisiyim ayrıcalık istemiyorum fakat haksız alınan ücrete şikayetçiyim .

Hakkı 56 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön