30 Nisan 2013 #1770461

Finansbank İşlem Ücreti Sorunu!

Daha önce kart aidatı olmadığını söyleyip verdikleri card finans go kartımı aidatı sebebiyle iptal etmek istedim. Fakat çağrı merkezinde aidatsız fix karta geçebileceğim ve yeni kartın ücretinin de daha önce ödenmiş kart aidatının yerine sayılacağı belirtildi.


29. 04. 2013 tarihinde gelen ekstrede "çağrı merkezi işlem ücreti" 20 tl, kart aidatı iptali -10 tl toplamda 10 tl borç gözükmekte. Aidat almayacağız başka bir yerden isim değiştirerek parayı alalım demişler. Benim bu karta geçmemin ne anlamı kaldı? Bu yaptığınız kaçıncı Çağrı merkezi hizmet vermek için vardır işlem ücreti 20 tl de ne demek? Durum düzeltilmez ise tüketici hakem heyetine başvuracağım!

Zeynep 33 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep03 Mayıs 2013

    Daha önce yapmış olduğum çağrı merkezi işlem ücreti için geri döndüklerinde telefonu açar açmaz kapatıyorlar. Sürekli geri aranma peşindeler. Ne yapalım koskoca bankaya kontör mü gönderelim ? Müşteriyi aramaktan acizler. Çaldırıp çaldırıp aradık ulaşamadık diyorlar !

  • Zeynep02 Mayıs 2013

    Şikayetimle ilgili hala kimse ilgilenmemekte !

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön