07 Mayıs 2013

Finansbank İşlem Ücreti!

Babam yaşı itibari ile teknolojik bilgisi olmadığı için onun adına ben yazıyorum. Babamın yaşadığı yerde finansbank olmadığı için kredi kartını kapatmak istiyor bu yüzden bulunduğu yerde ptt giderek güncel borcunu toplam borcu diye ödüyor ve her ay 18-20 arası asgari ödeme tutarını beni arayıp öde diyordu.


Bu günde yine beni arayıp ödeme yapmamı istedi ve bende baba ara öğren sen borcu kapattım dedin her ay para yatırıyoruz ve babama nasıl araması gerektiğini öğrettim ve aradı ( ben farklı bir ilde yaşıyorum ) ama babamdan işlem ücreti kesileceğini söylemişler ( 20 tl ) babamda kapamış telefonunu bir daha ki ay bu paranın yansıyıp yansımayacağını kontrol edeceğim.

Elif 59 Okunma

Cevaplar

  • Elif27 Haziran 2013

    Hiç memnun kalmadık bunun için bize dönüş yapılmadı...

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön