20 Haziran 2015
Yorum Yap
#3317996

Finansbank İşlem Detayı Talebim Karşılanmadı!

Bir süredir gelir idaresinin saldırısı altındayım. Devlet haksız yere hesaplarıma el koyuyor, ben de dava açarak kendimi korumaya çalışıyorum. Olayın Finansbank ile ilgili kısımları şöyle:


1. Devletin yaptığı e-haciz işlemiyle ilgili bana hiçbir bilgi vermedi. Bankalar bizim paramızı "emanet" ettiğimiz yerlerdir. Bu anlamda emanetime ihanet edildiğini düşünüyorum. her gün kampanya SMS ve e-mail yağmuru yapan banka benim parama el konduğu bilgisini bana vermedi.
2. Yapılan e-haciz işlemi detayını yani hangi gün ve hangi işlem numaraları ile bu hareketin yapıldığını defalarca talep etmeme rağmen beni geçiştirdi, küstahça gidin bankalar birliğine şikayet edin dedi.
Finansbank benim için bitmiştir.

Kadir Kadir 181 Okunma

Cevaplar

  • Kadir25 Haziran 2015

    Siteye 20 Haziran günü bildirmişim, olayın 1-2 günlük geçmişi de var. Bugün 25 Haziran saat 21:41. Demek oluyor ki 1 haftadır bu banka bana istediğim hesap hareketini göndermekten aciz. Tek yaptıkları bir call center görevlisinin sözlü olarak işlem tarihlerini söylemesi, yani ellerinde bu bilgi var fakat hala bana mail gönderemediler. Bu da benim Finansbank dışında şikayetimi bildirmem sayesinde oldu, yani sadece Finansbank müşteri temsilcisinde kalsa ne halin varsa gör diyordu. Sonuç: Finansbank banka hesabım yaptığım adli başvurunun olumlu sonuçlanması sonucu serbest hale geldi ve aynı gün tüm paramı başka bir bankaya aktardım. Vadelide olmasına rağmen.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Kadir Ö., iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler