20 Mayıs 2013

Finansbank İradem Dışı İşlem Yapıyor!

Bankanıza kayıtlı **** **** **** 5583 numaralı kredi kartımdan kesilen aidatı yasal işlemler sonucu tarafıma iade edildi. Ancak bankanız internet şubesinde kartımın "İSTEĞE BAĞLI KAPALI" gösteriyor. Tarafıma yollanan sms'ten anlaşılan tek şey yasal olarak haklı çıkmam sonucu banka politikalarınızı bahane etmeniz.


Anca bu konuda kartımın açılması hususunu 30 Nisan 2013 tarihinde tarafınıza yazdım (IM****48). Ekranda şikayetimin sonuçlanmış olması görünse de tarafıma yanıt ulaştırılmadı. Ayrıca size şikayetimde belirttiğim emsal karar ile yaptığınız kart kapama işleminin de sonuçları sabitlenmiştir. Yasal işlemlere konu olmak üzere yanıtını ulaştırınız.

Diyap 73 Okunma

Cevaplar

  • Diyap27 Haziran 2013

    Konu tarafınızca sağlanan iletişim matbu yanıtlardan öteye gitmemesi ve bankayla birebir olan görüşmenin sonuçlanmaması ile yasal işlemlere intikal etmiştir.

  • Diyap25 Haziran 2013

    Yeterli açıklama yapılmadığı gibi emsal kararlarla sabit bir konuda olumsuz yanıt verdiler her zamanki gibi. Ayrıca yazılı bilgi vermekten de çekinildiğini anladığımın altını çiziyorum...

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön