25 Nisan 2013 #1763584

Finansbank İptal Olan Kartın Aidat Parasını İade Etmiyor!

Finanscard kredi kartım için kart aidatı talep edilmesinden dolayı ilgili kartı iptal etme talebinde bulunup ilgili müşteri temsilcisine kartı iptal ettirmeme rağmen önümüzdeki 12 aylık kullanım süresine yönelik istenen 65 TL tutarındaki bu bedelin son kart extre tutarımdan düşmeyi kabul etmeyen Finansbankı şikayet ediyorum.


Bunun neresi hak, kullanmayacağım iptal ettirdiğim kartı sanki bir yıl daha kullanacakmışım gibi aidatını zorla benden tahsil etmek istiyorlar.


Müşteri temsilcileri hiçbir ücret alınmayacağı şeklinde yanıltıcı bilgi verip fixcard'a dönüştürme teklifinde bulunuyorlar ancak fixcard üzerinden verilecek otomatik ödeme talimatları için alınan ücretten hiç bahsetmiyorlar.

Hamdi 50 Okunma

Cevaplar

  • Hamdi19 Temmuz 2013

    Tüketici hakem heyetine şikayet dilekçesi verdim. THH beni haklı gördü ve 65 TL'nin iadesine hükmetti. Ancak karar Finansbank'a tebliğ edildiği halde banka halen bu bedeli iade etmemekte ısrar ediyor.

  • Hamdi29 Nisan 2013

    Bankaların şikayetler cevapsız görünmemesi adına yazmış olmak için yazdıkları standart cevapları.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön