13 Şubat 2013 #1630304

Finansbank İptal Ettirdiğimiz Karta Borç Geldi!

27.09.2010 tarihinde kredi kartı toplam borcunu ödeyerek kartın iptalini istedik. Daha sonra 08.12.2010 tarihinde tekrar 182.00 TL kart aidatı borcu olduğu söylendi. İtiraz ettik filan ama sonunda ödemek zorunda kaldık. 13.02.2013 tarihi itibariyle 3 yıl aradan sonra tekrar kart aidatı borcunuz vardır diye telefon geldi.


Bu sefer bu borcu ödemeyeceğiz ve Antalya Tüketiciyi Koruma Derneği'ne gidip bu konuda neler yapabileceğimizi öğreneceğiz ve gerekirse dava açacağız. Sorun bu kadar küçük rakamları ödemekten kaçmak değil, esas sorun bankaların insanları nasıl mağdur etmeye çalıştığıdır. Bütün makbuzlarımızı da hala saklıyoruz. Borcun iptalini istiyoruz.

Şeyda 45 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön