22 Şubat 2013

Finansbank İptal Ettirdiğim Kredi Kartının Aidatı İsteniyor!

Kullanmış olduğum Finansbank kredi kartımın 21.02.2013 tarihli ekstresine 49 TL'lik bir kart ücreti yansıtıldığını gördüm, müşteri temsilcisine bunun hangi dönem için olduğunu sordum ve iptalini istedim. Önümüzdeki bir yıla ait ücret olduğunu ve ödemem gerektiğini söyledi. Başka bir yol önerilmediği için bende kartımı iptal ettirme yolunu seçtim.


Ancak temsilci hala 49 TL'lik kart ücretini ödemem gerektiğinde ısrar etti. Finansbank' ın iptal ettirdiğim kartın ücretini yani vermemiş / vermeyecek olduğu bir hizmetin bedelini istemesini doğru bulmuyorum. Bu bedeli de yatırmayacağım, bunu müşteri temsilcisine de ilettim ve kayıt altına aldırdım.

Gökhan 34 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön