05 Aralık 2013

Finansbank İptal Ettiğim Karta Aidat Çıkarmış 6 YIL Sonra Karşıma Çıktı!

Yaklaşık 6 yıl önce Finansbank kredi kartı kullandım. Her ay düzenlice kredi borcumu ödedim. Sonra maaş alamadığım için kredi kartımı Eskişehir'de iptal ettirdim. Aradan 6 sene geçti. Bir ihtiyacım için İş Bankasından 3000 TL Kredi talebinde bulundum. Fakat Finansbank'a 295,00 TL borcum olduğunu öğrendim.

Finansbank müşteri temsilcisi ile görüştüm. Beni İzmir Sökmen Hukuk Bürosuna yönlendirdiler. Bana, kartı iptal edildikten sonra 100 TL aidat ücretinin çıkmış olduğunu, bana cep numaramdan ulaşamadıklarını, faiz nedeniyle de borcunda arttığını söylediler.

Teknoloji ve ulaşım çağında bana ulaşılamadığı bahanesini ve bu borcu kabul etmiyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum, şikayetçiyim.

Kazim 70 Okunma

Cevaplar

  • Kazim09 Aralık 2013

    Geçen hafta cuma günü Finansbank G.M.den aradılar,şikayet konusunu inceleyip size döneceğiz dediler, ama hala bir ses çıkmadı.

  • Kazim06 Aralık 2013

    Benim kesinlikle kredi borcum bulunmuyor. Benden talep edilen sadece kart kullanım ücretidir. O zaman ki kart kullanım ücreti 30-40 TL civardındaydı. Fakat şimdi 295,00 TL isteniyor. Koskoca bir banka 295,00 alamazsa batmaz diye düşünüyorum.Lütfen acilen bu haksızlığı gidermenizi talep ediyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön