04 Mart 2013

Finansbank İptal Edilmeyen Taksitler!

Finans banktan aldığım kredi kartımı geçen aylarda iptal ettirdim. İptal ettirme sırasında Finansbank çalışanı taksitli alışverişlerin iptal edileceğini söyledi. Ben de kesinlikle taksitlerimi iptal edin dedim ama finansbank iptal ettirdiğim kredi kartındaki taksitleri iptal etmeyerek hala ekstre gönderiyor.


İptal ettirdiğim kredi kartının 20 TLlik taksitli borcu için uğraştıran ve taksitleri iptal etmeyen finans bank yetkililerinin taksitlerimi iptal etmesini ve tek ekstrede bunları yansıtarak bankaları ile olan ilişiğimi kesmelerini istiyorum. Bunun yanında fazladan ödediğim 2,65 TL'minde 62*****59 numaralı İş Bankası hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Eyüp 62 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp08 Mart 2013

    Ya bu bankayı anlamıyorum. Muhtelif zamanlarda beni aramışlar ama ulaşamamışlar. 7 gün 24 saat açık olan telefonuma çağrı gelmeden, biz seni aradık, ulaşamadık, siz bizi arayın sonucu öğrenin diyorlar. Oldu canım, sizin müşteri yolma hattınızı arayayım size ulaşana kadar 10 tl param uçsun... Bu kadar da olmaz ya...

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Mart 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön