28 Ağustos 2013 #1979973

Finansbank İptal Edilen Karta Yıllık Aidat Tahakkuk Etmiş!

3 sene kadar evvel iptal ettirdiğim Finansbank kredi kartıma kart aidatı başlığı altında yeni extre oluşturularak tarafıma gönderilmiştir. İşin trajikomik yanı ben bu kartı 4 sene evvel iptal ettirdim ve 3 sene evvel yine aynı muameleye maruz kaldım.


O zaman aradığımda iptal talebi yok vs bahaneleri uydurularak o extreyi ödemem karşılığında kartımı tekrar iptal ettiklerini söylediler. 3 senedir ne fiziksel olarak karta sahibim nede harcamam var ve yeniden kart aidatı kesintisine maruz kaldım. Telefon açtığımda karşıma müşteri temsilcisi çıkmadı. İnternet formunuz bozuk, şikayette bulunamıyorum. Bu anlamsız kesintiye itiraz bile edemiyorum. Lütfen gereğini yapın.

Hasan 54 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön