22 Mart 2013 #1700180

Finansbank İptal Edilen Karta Korç Çıkardırlar!

Finasbank'tan kredi çektim fix cart verdiler. Aradan biraz zaman geçti 10 tl ücret istediler. Ben zarfını bile açmadığım kredi kartını İzmir Torbalı Ayrancılar şubesine gidip iptal etmek istedim telefon ile iptal edileceğini söylediler. Şubede bulunan telefondan müşteri temsilcisini arayarak 04/03/2013 tarihinde iptal ettim ve çıkardıkları 10 TL borcu ödedim.


Bugün 21/03/2013 Tarihinde gelen Fix Card 2013 Mart ayı ekstreniz. ‏Başlıklı gelen mailde ödeme ücreti altında 3 TL tutar göstermişler. İptal edilen kartın ne borcu olur bilemiyorum. Rakam az ama sinekte ufak. Sonuçta haksızca bir ücret talebi. Bu konuda yardımınızı bekliyorum.

Mete 55 Okunma

Cevaplar

  • Mete21 Nisan 2013

    İlk önce değerli sitemize ( şikayetvar.com ) sonra Finasbank,a göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür. Anlamadığım ise ; Bu gün 21/04/2013 tarihli gelen ekstre de fixcard detayında toplam borç -13 Tl dir. Yanılmıyorsam benden alınan parayı iade etmişler sağ olsunlar ama artık benim fixcard,ım yok iptal ettirmiştim finasbank olarak bilmeniz lazım bu iade olan 13 tl ne olacak nasıl alacam. Şubenden alsam çekim ücreti diye 13 Tl den fazlasını alırsınız yanılmıyorsam. Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. İlginize şimdiden teşekkürler.

  • Mete22 Mart 2013

    22/03/2013 Tarihinde İzmir torbalı şubenizden gerekli telefon görüşmesini yaptım bana söylenen 3 Tl yi yatırmanız gerekir bir daha gelmez. ben de yatırdım umarım giden bu 3 Tl son olur bir daha borç çıkarmazsınız. rakam az da olsa işlem yanlış benim zoruma giden bu. 3Tl yi yatırmak için 4 tl yol parası verdim komik değil mi ?.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön