27 Şubat 2014

Finansbank İptal Edilen İşlemden Ücret Kesti

Bankanızda önce maaş hesabım vardı. Sonra maaş aldığımız banka değişti. Bu sebeple maaş hesap hiç kullanmadım kk. kullanıyorum. Ocakta hata ile maaş hesp. bir ödeme yaptım hemen 1 saat dahi geçmeden müşteri hiz. arayıp iptal ettirdim. İşletim ücreti kesildi. İşlemi iptal ettirdiğimde sordum müş.hizmetl. bayan işlemin iptal edildiğini hesaba borcunuz kalmadı dedi.

İki kez tekrar aradığımda sistemde eksi bakiye yok, sorun yok dedi. Ama şimdi bana kullanmadığım ve hemen iptal ettirdiğim işlem için 34 tl işletim ücreti kesiliyor. Uzun yıllardır bankanızın kk müşterisiyim. Bu gibi sorunlarla uzun vadeli müşterilerinize sorun yaratmanız çok üzücü.

Lütfen iptal edilen bir işlem için kesilen işletim ücretini iptal ediniz.

Ayşegül 83 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön