11 Nisan 2013 #1737169

Finansbank İptal Edilecek Denilen Fakat Edilmeyen Yıllık Kart Ücreti!

Hesap özetime yansıtılan yıllık kart aidatı iptali için finansbanka başvurdum. 06.02.2013 tarihinde ücretin iadesi sağlanmıştır diye finansbanktan cep telefonuma sms geldi.Ben iptal edildiğini düşünerek ekstre detayımı kontrol etmedim 2 ay sonra kontrol ettiğimde ücretin iadesinin yapılmadığını gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım.


Bana yeniden kayıt oluşturduklarını ve geri dönüş yapılacağını söylediler.ve dedikleri gibi geri döndüler.smste ücretin iadesi yapılamayacağı yazıyor. Ben bu ücretin iadesinin yapılmasını istiyorum kesinlikle ödemeyeceğim bu tutarı çünkü daha önceki dönemlerde kartıma otomatik ödeme talimatı verirsem bu ücreti ödemeyeceğim söylendi ve kartımda 3 tane talimat var.

Fatma 34 Okunma

Cevaplar

  • Fatma13 Nisan 2013

    Sizi dinliyoruz kısmından yazdığımızda geri dönüşünüz çok uzun sürdüğü için buradan yazmak sanırım daha doğru verilen cevap iptal edilemeyeceği neden acaba??ve müşteri temsilcisi hiç kendini yormadan tek kelimeyle bunu söyleyip telefonu kapatıyor. ödemelerimi hiç geciktirmeyen bir müşteriyim,ödeme talimatı verin denildi diye 3 tane ödeme talimatı veren bir müşteriyim bu yüzdemni bu kadar kati bir dille iptal edilmiyor kart aidatı.Öyle diyelim o halde neden cep telefonuma attığınız mesaj iptal edildiği ve iade edileceği yönündeydi.Acaba ekstremi kontrol etmeyeceğimi düşünüp nasılsa iptal edildi sanılır diyemi düşündünüz de şimdi size iptal etmemişsiniz dediğimde iptal edilmeyeceğini söylüyorsunuz??? Dalgamı geçiyorsunuz anlayamadım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön