15 Ocak 2015

Finansbank İpotek Masrafları!

Finansbank Lüleburgaz şubesi müşterisiyim. 4 adet iş yerimi ipotek ettim o zaman müdür konumunda olan tekin loca masraf alınmayacağını söylemişti ama yüksek tutarda masraf alındı, iade edileceği söylendi iadesi olmadı. Yakın zamanda 1 adet iş yerimi saatim ipoteği fek etmek için tekrar masraf alındı. Bende diğer ipotekleri fek etmek istedim. Şimdi 1.050 TL masraf alınmak isteniyor.


Konuyu başka bankalara da danıştım onlarda da böyle bir masraf alınmadığı söylendi. Bu konuyu bankanın müşteri hizmetlerine ilettim, ancak geri dönüş olmadı.

Dilek 348 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön