22 Mart 2013 #1701404

Finansbank İpotek Kaldırmada Zorluk!

Afyonkarahisar şubesinden eşim adına ev kredisi çektik ve krediyi kapattık. 420 lira ipotek fekki ücreti dediler yatırdık. 2 ay geçti ipotek fekki ne oldu diye aradık yazılar hazır Afyon şubesinden yazıları alıp tapu sicil müdürlüğüne bizzat götürmeniz lazım dediler. eşim işi nedeniyle afyona gidemeyeceği için afyondaki bir arkadaşıma noterden vekaletname verip gönderdik.


Arkadaş vekaletname ile gidip ipotek fekki yazısını aldı Afyonkarahisar tapu sicil müdürlüğüne götürdü fakat ipotek fekki yazısını bankanın getirmesi gerektiği için almadılar. bunun üzerine de şube kendisi teslim etti. bizi maddi manevi mağdur eden kişilerden gereğini ve ipotek fekki ücretini geri istiyoruz.

Hasan 112 Okunma

Cevaplar

  • Hasan26 Mart 2013

    Şikayetimle ilgili herhangi bir çözüm üretilmedi. Hakkımızı önce tüketici hakları o da olmazsa mahkemede arayacağız. Daha da finansbankın yanından geçmem dostlarımı da geçittirmem.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön