28 Ocak 2014 #2261613

Finansbank İpotek Fek Ücreti Talep Etti

Finansbank aracılığı ile bireysel konut kredim mevcuttur. Henüz kredi taksitimin bitimine 23 ay bulunmaktadır. Kredimin erken kapatılması için başvuruda bulundum Finansbank Yeşilköy şubesi benden ipotek kaldırmak için 360 tl istedi. BDDK'nın uygulamasına göre bireysel kredilerde artık ipotek ücreti alınmadığını biliyorum. Bankaların bu şekilde insanlardan ne koparsam kardır mantığı ile yaklaşımından ciddi anlamda rahatsız olduğumu belirtmek isterim.


Bu şekilde hem erken kapama komisyonu alıp hem de ipotek alınca hesapladığımızda erken kapamanın pekte bir mantığı kalmıyor. Bankalardaki uygulamaların sıkı denetlenmesi gerekiyor başta Finansbank olmak üzere.

Ayşe 223 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön