23 Ocak 2014
Yorum Yap
#2249759

Finansbank İpoteği Kaldırmıyor!

Finansbank İstoç şubesinden 6 sene vadeli konut kredisi kullandım.Kredimin 5 senelik vadesini ödedikten sonra 20.01.2014 tarihinde geri kalan vade borcumu ödeyerek kapattım.Akşam saat 17:30 da şubeden gelen telefonda banka çalışanı ipotek kaldırma bedeli istedi.Ertesi gün şubeye gidip 400 tl yatırdım ve bana ipoteğin kaldırılacağı söylendi.


İşlemlerimin bittiği söylendiği halde akşam tekrar şubeden arandığımda kredimin son 2 senesi konut sigortası yapıldığı,haberim olmadığı halde ödemediğimden ipoteğin kaldırılmayacağı söylenip tekrar şubeye gelmem söylendi.500 tl'de para istendi.Neden bunlar ilk günden şahsıma iletilmedi? İpoteğimin kaldırılmasını istiyorum.

Yakup 126 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler