03 Nisan 2015

Finansbank Internetten Yapılan Harcamaların SMS İle Müşteri Bilgilendirilmemesi!

Kredi kartımdan internetten yapılan harcama SMS müşteri bilgilendirmesi yapılmadığı için (bu açığı bulan dolandırıcılar) kredi kartımızı şifremizi çözerek kredi kartımızı boşaltmakta diğer bankalarda internetten yapılan harcamalar anında müşteri bilgilendirmesi olduğu halde Finansbank'ta bu sistem yoktur.


Böyle bir sistemin olmadığın tarafıma bildirilmesi için resmi bir belge istemekteyim ,bu belgeyi istemiş olduğum belge internetten yapılan SMS ile müşteriyi bilgilendirme SMS göndermediklerine dair resmi yazı, bu belge ile müşteri memnuniyeti sağlanır, şikayet edeceğimi bildirdiğim için bu belge tarafıma gönderilmemektedir.

Ufuk 401 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk18 Nisan 2015

  3 adet hattına 180 TL top 540 TL sahte kimlikle alınmış hatlar kapalı olan hatlar TL benim tarafımdan defalarca bildirmem rağmen param iade edilmedi dava açmam için SMS bildirimi olmadığı için 12 saat sonra farkına varıp bildirmeme rağmen kapalı olan hatlara yapılarak mağdur edildim açabilmem için SMS bildirimi bildiren resmi yazı istiyorum haklı isem paramı iade edin yoksa resmi yazıyı gönderin 3 aya rağmen 4 defe bulundum hala yazı tarafıma gönderilmedi ya giderin ya da yazıyı gönderin bankanızııso1002ye

 • Ufuk15 Nisan 2015

  Müşteri hizmetlerini aradım azarlay-------------------------------söylemesine rağmen 12 gün oldu henüz istediğim yazı gönderilmedi müşteri çözümüne yönelik yok sözün yer

 • Ufuk03 Nisan 2015

  Müşteri hizmetlerini arıyorum böyle bir bildirinin kendi sistemlerinde olmadığını söylüyorlar

 • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön