11 Eylül 2013 #2005724

Finansbank İnternet Bankacılığından Yapılan İsme Havalenin Ulaşmaması!

2.9.2013 tarihinde Finansbank Bahçelievler - Soğanlı şubesine isme havale yaptım. (Referans numarası : 0095****68). Lehdar kişi şubeden havaleyi almak istediğinde şubedekiler havalenin olmadığını söyleyip sorun için çağrı merkezine yönlendiriyorlar. Çağrı merkezini aradığımızda havaleyi kendilerinin görülmediğini, havalenin şube tarafından görüldüğünü söylüyorlar.


Lehdar 2 defa şubeye gitti. 2 defa çağrı merkezi ile görüştüm. Şube ve çağrı merkezi arasında kalmış durumdayız. İsme havale bu kadar zor olmamalı. Eğer sistemsel olarak internet şubeden havale yapılamayacaksa bu fonksiyon internetten kapatılması gerekir.

Mehmet 85 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön