20 Mayıs 2015

Finansbank İnternet Alışverişlerinde Bilgilendirme Yapılmıyor

09.02.2015 tarihinde bilgim dışında 180 TL toplamda 540 TL telefon TL yüklemesi yapılmış, SMS ile bilgilendirme yapılmadığı için 12 sonra fark edip benim yapmadığım bilinmesine rağmen zorla ödeme yaptırıldı, bankadan ısrarla SMS bilgilendirme yapılmasını ve tarafıma yazı gönderilmesini istedim.


Israrla yapılan işlem 3 d secure ile yapıldığın bunu dışında olsa SMS bilgi SMS gönderileceği söylendi, bende 15.05.2015 tar AliExpress'ten (Çin) ürün aldım 18.05.2015 tarihinde hesabımdan alınmasına bu süre zarfında bankadan kesinlikle SMS bilgisi gelmedi, bu da internet üzerinden yapılan ürün alımında SMS bilgi verilmediğini gösterir, bankadan yaptığım bu işlem için SMS bilgilendirmesi yapılmadığına dair resmi yazı istemekteyim.

Ufuk 338 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. UFUK E. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön