15 Mayıs 2013 #1798096

Finansbank İnsanlara Yardımcı Olmuyorlar!

Senelerce bütün bankalarla çalışıp daha sonrası 1 bankayla kısa süreliğine ödemede sorun yaşayıp kartlarımın hepsi iptal oldu ve borcumu kapatıp aradan 4 sene geçtikten sonra birçok bankaya başvurdum hepsinden olumsuz yanıt alıyorum aldığım cevap merkez bankası onaylamıyor.


Bankalar 5 sene geçmesi lazım deniyor 1 hafta önce merkez bankası karaköy şubesine gittim ben şu cevabı aldım temiz gözüküyorsunuz kred kartı alabilirsiniz 3 senede dosyalar temizlenir bizde diye cevap aldım. sizce baştan savan bankalar mı yoksa bağlı oldukları merkez bankası mı.

Murat 71 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Haziran 2013

    hiç bir şekilde iletişim kurulmadı

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön