20 Ocak 2014 #2243750

Finansbank İmzam Olmadan Kredi Vermiş

Finansbank ile aktif hiçbir işlem yapmadığım halde kullanmadığım eski hesabıma benim haberim olmadan kredi tanımlanmış üstelik aylık ödemeleri de bilmediğim için ek hesap tanımlanarak oradan ödemeler yapılmış. Benim imzam ve bilgim olmadan bu işlemler neden yapıldı? Üstelik 250 tl faiz ücreti ödedim, şimdi bunun hesabını kim verecek?


Telefon açıyorum şubeye yönlendiriyorsunuz, şubeye gidiyorum merkeze yönlendiriyor . Herkes birbirine yönlendiriyor . Benim mağduriyetimi kim çözecek ? Bu sorunun acil çözüme kavuşmasını istiyorum.Aksi takdirde yasal yollara başvuracağım. Gerekli dekontlar vs elimde mevcut.

Ali 98 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön