04 Nisan 2013 #1724239

Finansbank İlgisizlik!

27, 03, 2013tarihinde atm den nakit avans çekmek istedim fakat atm bana teknik bir arıza nedeniyle ödeme yapamadığı cevabını vardı diğer bir atm den çekmiye çalıştım oda yetersiz bakiye dedi teknik bir arızadan dolayı ödeme yapmıyan atm ödeme yapılmış gösteriyor benim elime para geçmedi.


Bunu finans bank müşteri hizmetlerine bildirmek için aradım telefonu yüzüme kapattılar iki gün sonra aradım işleme konduğunu ve 5 iş günü içinde dönüş yapılacağını söylediler, ama aramadılar bende 3kezaradım görüştüğüm herkesinismini saatini yazdım şimdi bana para vermeyen atm lerin kamera kayıtlarını çıkarttıracağım ve almadığım 2000 lirayı faizi masrafı ile bana fatura eden Finans banki mahkemeye veriyorum.

Mahmut 105 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön