15 Şubat 2013

Finansbank İki Kart Birden Çıkarılmış!

Clasic karta başvurdum onaylandı.Fakat dün mesaj geldi gold kart başvurunuz onaylanmıştır diye bir başvurum varken birde onaylanmışken niye bir tane daha çıkarıldı anlamadım.Gold katın iptalini istiyorum.Telefonla iletişime geçmeye çalıştım ama kart numarası ve şifresini istiyor, elimde olmayan kartla bu işlemi nasıl yapa bilirim ki.

Sabri 66 Okunma

Cevaplar

  • Sabri16 Şubat 2013

    Sorun çözüldü teşekkürler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin talebi incelenerek konu hakkında e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön