26 Şubat 2013

Finansbank İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Ve Hesap İşletim Ücreti Kestiler!

Şubat ayı içerisinde Finansbank Kırşehir Şubesinden Dosya Masrafsız Kredi Kampanyası dahilinde ihtiyaç kredisi kullandım. Kredi kullanım aşamasında kampanya masrafsız kredi kampanyası olmasına rağmen tarafımdan 270,00 tl. dosya masrafı kestiler. Yine aynı süreç içerisinde hiç bir yasal dayanağı ve hesapsal mantığı olmadığı halde tarafımdan birde hesap işletim ücreti adı altında 130,00 TL para tahsil ettiler.


Bankasının istemiş olduğu bedelleri haklılığımın kuvvet kazanması açısından ödedim. Tarafımdan hükümsüz bir biçimde tahsil edilen bedellerin ödenmesini istiyorum aksi takdirde yasal işlem başlatacağımı bilginize sunarım.

Deniz 77 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön