26 Şubat 2013

Finansbank İdari Takibe Düştüm, Mail Bile Atmadılar!

Amerika'dayım borcum birikmiş şu güne kadar ödeme yapmayınca şunlar olabilir gibi bir mail bile almadım. İdari takibe düşmüşüm kredi notumu sanırım 6 yıl etkileyecek. Üstelik yurt dışındaki numaramı fax bile göndermiştim. İnternet bankacılığından güncel durumumu görüp ona göre harcama yapayım diye. Telefonumu da ekleyemedim.


Yurt dışında bu bankayla çalışmak zor dikkat edin. İyi bir borç takipcisi olmayabilirim ama sizden en azından bir mail beklerdim. Ailemden tesadüfen öğrendim. Artık habersiz haciz gelmediğine sevindim. Müşteri temsilciniz şu telefonu hemen kapatsam da uğraşmayım der gibi aceleden yapabileceğim seçenekleri zor zoruna öğrenerek en fazla 5 taksit yapacağımı söyledi.

Birkan 90 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön