14 Nisan 2016

Finansbank Hukuksuz Kart İptali ve Dosya Masrafı İadesi Sorunları

10 küsur senedir müşterisi olduğum Finansbank'a tüketici hakları Hakem Heyeti aracılığı ile, geçmiş dönemlerime ait tarafıma tahsil ettikleri kart aidatları ve dosya masrafı ücretlerinin iadesi talebinde bulundum.

Sürecin tarafım lehime ilerlemesi neticesinde, söz konusu banka bugün itibariyle uzun süredir kullanımda olan ve 1 gün dahi gecikmeye girmemiş aktif kredi kartımın sözleşmesinin fesih edileceğini tarafıma SMS aracılığı ile bildirilmiştir. Yine söz konusu dosya masrafı iadesi hakkında ise banka yetkilileri tarafından aldığım telefon görüşmesinde zamanında ödemiş bulunduğum ve tamamını talep ettiğim dosya masrafı ücretinin tam yarısı teklif edilmiştir.

Bahsi geçen konularda bir müşteriniz olarak bankanız ile iade ücretleri hakkında mutabık kalmak ve kartımın iptal olmadan devamının sağlanmasını arz etmekteyim.

İlker 178 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. İlker Ş. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön