31 Ağustos 2013

Finansbank Hizmet Veren ATM Bulamadım!

Finansbank'a ait kredi kartımın son ödeme tarihini kendi ihmalkarlığım sebebiyle kaçırdım ve son ödeme tarihinin ertesi günü borcumu yatırmaya çalıştım. Finansbank haritasından Adıyaman Kahta da ATM olduğunu gördüm ve Adıyaman Kahta'ya doğru yola çıktım.

Ancak Finansbank bankamatiği henüz faaliyete geçmemiş. Ama Finansbank'ın şube listesinde kayıtlı. Hemen akşamında Adıyaman merkezde bulunan Finansbank bankamatiğine uğradım ve 2 bankamatik de para almıyor ama Finansbank benden faiz alıyor.

Dilay 56 Okunma

Cevaplar

  • Dilay01 Eylül 2013

    Şanlıurfa Sarayönü Şubenize ait bankamatiklerde de aynı sorunu yaşadım. Borcumu ödeyemiyorum. Sizden kaynaklı gecikmelerden dolayı oluşan faiz tarafımdan talep edilmemelidir. Bilginize,

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön